Türkiye’nin En İyi Seramik, Fayans & Fayans Modelleri ve Banyo Mutfağı Fiyatları ve Daha Fazlası

tiles in Turkey

Banyo, Mutfak vb. İçin Türkiye’deki En İyi Yer ve Duvar Karolarını Bulmak?  

Türkiye’deki en iyi seramik, fayans ve banyo mutfak fiyatlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ramirro Ceramica de ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz. Eviniz veya işiniz için mükemmel alanı yaratmanıza yardımcı olmak konusunda tutkulu bir uzman ekibimiz var. İster yeni bir mutfak backsplash ister komple bir banyo tadilatı arıyorsanız size yardımcı olabiliriz. Ayrıca hem iç hem de dış mekan kullanımı için çok çeşitli karo ve seramik ürünleri sunuyoruz. Yani ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, yanınızdayız. 

Türkiye’de mükemmel karoyu mu arıyorsunuz? Türkiye’nin önde gelen seramik, porselen, Colorbody ve FullBody karo üreticisi tüccarı ve tedarikçisi – “Ramirro Ceramica” dan başkasını aramayın. Küçük projelerden büyük ve lüks projelere kadar, seçimimizde herkes için bir şeyler var. Evinize lüks bir dokunuş katmak veya daha geleneksel bir tasarıma bağlı kalmak istiyorsanız, yanınızdayız. Öyleyse neden bekleyelim? Bir sonraki projeniz için en iyi karoları Ücretsiz olarak seçmenize yardımcı oluyoruz!

 

 • Seramik, Porselen, Fullbody, Colorbody Karolar Arasındaki Fark Fayansların
 • Geleneksel Döşeme Seçeneklerine Göre Faydaları Fayanslarda
 • Trend Desen Çeşitleri
 • Türkiye’de Çeşitli Yüzey Desenleri mevcuttur Türkiye’deki
 • karo üreticilerinin çoğunluğu nerede
 • En İyi Porselen Vitrifiye Fayans Üreticisi, Türkiye’de Doğrudan Tedarikçi
 • En İyi Türkiye’de Seramik Fayans Direkt İthalatçı
 • Yüksek Kaliteli FullBody Fayans Tedarikçisi, Türkiye’de Üretici Türkiye’den
 • En İyi ColorBody Fayans İthalatçısı Türkiye’de
 • Trend Fayans Tasarımı Türkiye’de
 • Ramirro Ceramica
 • Fayans Fayans Türkiye Fiyatı

Seramik ve Porselen Karo Arasındaki Fark Seramik 

Nedir? Fayans mı? 

Seramik karolar yüzyıllardır kullanılmaktadır ve günümüzde hala zemin ve duvarlar için popüler bir seçimdir. Dayanıklıdırlar, bakımı kolaydır ve çok çeşitli renk, tasarım ve dokulara sahiptirler. Seramik karolar, dayanıklı ve bakımı kolay oldukları için ev zeminleri ve duvarlar için popüler bir seçimdir. Peki seramik karoların yüzyıllardır kullanıldığını biliyor muydunuz? Aslında, en eski döşeme malzemesi türlerinden biridir. 

 

Seramik karolar, daha sonra sırlı veya sırsız olan fırınlanmış kilden yapılır. Kil önce kiremit şeklinde şekillendirilir ve daha sonra bir fırında pişirilir. Pişirme işlemi karoya sağlamlığını ve dayanıklılığını verir. Seramik karoların birçok farklı renk, desen ve dokuya sahip olması onları çok yönlü bir döşeme seçeneği haline getirir. Ahşap, taş ve hatta metal gibi görünen karolar bulabilirsiniz. Seramik karolar ayrıca çeşitli desen ve renklerde mevcuttur, böylece eviniz için benzersiz bir görünüm yaratabilirsiniz. 

 

Porselen Karo Nedir?

Porselen karolar, daha rafine bir kilden yapılan ve daha yüksek sıcaklıkta pişirilen bir seramik karo türüdür. Seramik karolardan daha yoğun ve daha az gözeneklidirler, bu da onları daha dayanıklı ve leke ve neme karşı dirençli kılar. Porselen karolar, hem konut hem de ticari ortamlarda zemin ve duvarlar için popüler bir seçimdir.

Porselen karolar, daha yüksek sıcaklıkta pişirilen daha rafine bir kilden yapılır. Bu onları seramik karolardan daha yoğun ve daha az gözenekli yapar. Sonuç olarak, daha dayanıklı ve lekelenmeye ve neme karşı dayanıklıdırlar. Porselen karolar, hem konut hem de ticari ortamlarda zemin ve duvarlar için popüler bir seçimdir.

 

Porselen karolar çeşitli renklerde, desenlerde ve dokularda gelir. Ahşap, taş ve hatta metal gibi görünen karolar bulabilirsiniz. Porselen karolar da çeşitli desen ve renklerde mevcuttur, böylece eviniz için benzersiz bir görünüm yaratabilirsiniz. 

 

Fayansların geleneksel Döşeme seçeneklerine göre Faydaları

Asit Dirençli

Fayanslar, birçok yaygın ev kimyasallarına doğal olarak dayanıklıdır ve bu da onları yoğun mutfaklar ve banyolar için ideal hale getirir. asitler, alkaliler ve tuzlar. Bu, dökülen temizlik ürünlerinin, yemeklik yağların ve kozmetiklerin karo yüzeylerinize zarar vermeyeceği anlamına gelir.

Su Geçirmez

Fayanslar su geçirmezdir, bu da onları banyolar, çamaşır odaları ve ters sıçramalar gibi Sıçrayan suya maruz kalan alanlar için ideal hale getirir. Su geçirmez karolar dökülenleri emmez, bu da onların temizlenmesini ve bakımını kolaylaştırır.

 

Temizlemesi Kolay

Fayansların temizlenmesi ve bakımı kolaydır. dökülmeler ve kirler kolayca silinebilir ve fayanslar nemli bir paspas veya bezle temizlenebilir.

 

Kaymaz

Fayanslar doğal olarak kaymazlar, bu da onları giriş yolları, mutfaklar ve banyolar gibi ıslanabilecek alanlar için güvenli bir döşeme seçeneği haline getirir.

 

Dayanıklı

Fayanslar çok dayanıklıdır ve uygun bakım ile uzun yıllar dayanabilir. Çizilmelere, oyuklara ve solmaya karşı dayanıklıdırlar.

Scratch Proof

Fayanslar çizilmelere karşı dayanıklıdır, bu da onları çok fazla yaya trafiği gören alanlar için iyi bir seçim haline getirir.

 

Şık

Fayanslar çok çeşitli renklerde, tasarımlarda ve dokularda gelir. Ahşap, taş ve hatta metal gibi görünen karolar bulabilirsiniz. Fayanslar ayrıca çeşitli desen ve renklerde mevcuttur, böylece eviniz için benzersiz bir görünüm yaratabilirsiniz.

Leke Dirençli

Fayanslar lekelere karşı dayanıklıdır, bu da onları mutfak ve banyo gibi yoğun alanlar için iyi bir seçim haline getirir.

Yangına dayanıklı

Fayanslar yanmazdır, bu da onları orman yangınları riski altındaki bölgelerdeki evler için iyi bir seçim haline getirir.

UV direnci

Fayanslar, UV’ye maruz kalmadan solmaya karşı dayanıklıdır ve bu da onları dış mekanlar için iyi bir seçim haline getirir.

 

Hafif

Fayanslar, beton ve taş gibi diğer döşeme seçeneklerinden çok daha hafiftir, bu da kurulumlarını kolaylaştırır ve evinizde yapısal hasara neden olma olasılığını azaltır.

Fayanslardaki Trend Desen Türleri Fayansların

Deseni, Ahşap Görünümü, Cilalı, Beton, Terrazzo, Pişmiş Toprak, İspanyol, Traverten, Arduvaz Görünümü, Taş Görünümü, Calacatta, Altın, Mermer, Kireçtaşı, Tuğla Görünümü, Mozaik ve Çok Daha Fazlasını içerir.

Fayans

Parlak, Mat, Saten, Rustik, Kaymaz, Yüksek Derinlik, Oyma ve Şeker kaplamalarda bulunan Yüzey İşlemleri Türkiye MarketPlace’de en yaygın olarak bulunan karo dokularıdır.

Türkiye’de Seramik ve Porselen Karo Üreticisi

Ramirro’nun porselen ve seramik karolarını tercih etmek için pek çok neden var. Ramirro Ceramics , Türkiye’de yüksek kalite standartları ve işçiliği ile tanınan bir üretici, tedarikçi ve tüccardır. sadece kullanırlar iyi malzemeler Fayanslarını üretmek için enEk olarak, Türkiye’de satılan Ramirro’nun ürettiği karolar genellikle çok temiz ve iyi organize edilmiştir, bu nedenle karolarınızın uygun bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz. güvenli ve verimli bir ortam. Fiyat söz konusu olduğunda, Ramirro Ceramica yapımı porselen ve seramik karolar fiyatlandırmada oldukça rekabetçidir.

Seçtiğiniz karo tipine ve sipariş ettiğiniz miktara göre çok çeşitli koleksiyonlar bulabilirsiniz. Burada online alışveriş sitemizde birçok farklı porselen ve seramik karo çeşidi bulunmaktadır. Ramirro Seramik üreticisinin Türkiye’deki tüccarları, her alanda seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renkler, stiller ve tasarımlar sunmaktadır. İster sade, klasik bir karo, ister daha özenli ve dekoratif bir şey arıyorsanız Ramirro Ceramics’te aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Türkiye’de karo üreticilerinin büyük çoğunluğu nerede bulunmaktadır.

Türkiye’deki üreticilerin çoğu Türkiye’nin güneyinde, bir kısmı da kuzeyinde yer almaktadır. Türkiye’nin her yerinden info@ramirro.com adresinden bize mesaj atarak veya buraya tıklayın.

En İyi Porselen Vitrifiye Fayans Üreticisi, Türkiye’nin Direkt Tedarikçisi

Fayans Üretici Firma: Ramirro Ceramica Çevrimdışı Bayi ve Online Mağaza

Boyutlar mm (milimetre):

Küçük Boy: 300*600, 600*600, 600*1200, 800*800

Ağır hizmet parke karoları (Porselen Vitrifiye): 300*300, 400*400, 600×600

Porselen Plaka Büyük Bedenler (Porselen Vitrifiye): 800*1600, 1200*1200, 1000*1000, 1200×1800, 900*1800, 1200×2400

Ahşap Şeritler (Porselen Vitrifiye): 200*1200, 200*1000

Step & Riser (Porselen Vitrifiye): 200*900, 300*900, 200*1000, 300*1000

Porselen Plaka Büyük Ebatlar (Porselen Vitrifiye): 800*1600, 1200*1200, 1000*1000, 1200×1800, 900*1800, 1200×2400

Kalınlık: 6 mm’den 18

Renk: Çoklu renk

Alan: Duvar ve Zemin

Türkiye’nin En İyi Seramik Karo Doğrudan İthalatçısı

Ramirro Ceramica satın almak için en iyi yer Türkiye’de seramik karolar. Fayanslarımızı doğrudan üretici birimimizden ithal ediyoruz, böylece en kaliteli ürünlerde en iyi teklif fiyatlarına sahip olabilirsiniz. Klasik, çağdaş ve modern stiller dahil olmak üzere çeşitli Fayans tasarımları üretmek.

Fayans Üretim Şirketi: Ramirro Ceramica Çevrimdışı Bayi mağazası ve Çevrimiçi Mağaza

Boyutları mm (milimetre): 200*300, 250*375, 250*750, 300*450, 300*600, 200*600, 300×900, 300*300 , 369*396 (400*400), 500*500, 600*600, 100*300, 200*200, 75*300, 100*200, 150*150.

Kalınlık: 6 mm’den 18 mm’ye kadar çeşitli

Renk: Çoklu renkler

Bölge: Duvar ve Zeminler

Yüksek Kaliteli FullBody Fayans Tedarikçisi, Türkiye’de Üretici

Fayans Tedarik Şirketi: Ramirro Ceramica Çevrimdışı Bayi ve Online Mağaza

Boyutlar mm(milimetre): 300×300, 600× 600, 600×1200, 800×1600

Kalınlık: 6mm’den 18mm’ye kadar çeşitli

Renk: Çoklu renkler

Alan: Duvar ve Zeminler

En İyi Renk Gövde Karoları Türkiye’den İthalatçı

Karo Firma: Ramirro Ceramica

Boyutlar mm(milimetre): 800×2400: 800×3000 : 800×3200, 1200×2400,

1200×3000, 1200×3200, 1200×1600, 1600×3200

Kalınlık: 6mm’den 18mm’ye kadar Çeşitli

Renk: Çoklu renkler

Alan: Duvar ve Zeminler

Türkiye’de En Trend Fayans Tasarım fikirleri

[eleman- template id=”5600″]

Türkiye’de Ramirro Ceramica kapsamındaki şehirlerin listesi |Yapın

Istanbul
Ankara
Izmir
Bursa
Adana
Gaziantep
Konya
Cankaya
Antalya
Bagcilar
Diyarbakir
Kayseri
UEskuedar
Bahcelievler
Umraniye
Mersin
Esenler
Eskisehir
Karabaglar
Muratpasa
Sanliurfa
Malatya
Sultangazi
Maltepe
Erzurum
Samsun
Batman
Kahramanmaras
Van
Atasehir
Sisli
Denizli
Batikent
Elazig
Zeytinburnu
Adapazari
Sultanbeyli
Gebze
Merkezefendi
Sivas
Tarsus
Trabzon
Manisa
Sancaktepe
Balikesir
Adiyaman
Esenyurt
Kirikkale
Antakya
Osmaniye
Corlu
Arnavutkoey
Izmit
Basaksehir
Kutahya
Corum
Siverek
Isparta
Bueyuekcekmece
Aydin
Iskenderun
Viransehir
Usak
Aksaray
Kiziltepe
Afyonkarahisar
Inegol
Tokat
Edirne
Derince
Beylikduezue
Tekirdag
Karaman
Nazilli
Ordu
Siirt
Erzincan
Alanya
Turhal
Bandirma
Turgutlu
Mustafakemalpasa
Zonguldak
Manavgat

Burada Çevrimiçi ve Çevrimdışı Çevrimiçi Alışveriş Şimdi Alışveriş

Türkiye’de Fayans Fiyatları

Fiyatlandırma büyük ölçüde kaliteye, bitişe ve Kalınlığa göre değişir. Ancak Genel olarak, Seramik karolar, renkli gövde ve tam gövde karoları içeren Porselen gövde karolarından çok daha ucuz bir üründür. Ancak uzun ömürlü karolar arıyorsanız, porselen karoları tercih edin.

Sonuç

Tayland’da en kaliteli seramik ve porselen karoları arıyorsanız, çeşitli tasarım ve desenlerde çok çeşitli seramik ve porselen plaka karolar sunabilen Türkiye’deki en iyi tüccar ve üreticilerden biri olarak Ramirro’yu ziyaret edin. Ramirro Ceramica, tüketicilere fayans alışveriş tünelinin sonunda bir ışık sunuyor: bütçeleri dahilinde hayal edebilecekleri herhangi bir tasarımı bulma şansı. Türkiye’de seramik veya Porselen karo arıyorsanız, çevrimdışı ve çevrimiçi olarak en iyi yeri bulmak istiyorsanız, bütçenize uygun çok çeşitli seçenekler sunan Ramirro Ceramica’yı tercih edin. göz atın alışveriş sayfası.

Not: Şirketimizin Sorumluluk Reddi Beyanını, Şartlar ve Koşul ve Gizlilik ve Politika

Top Mejores Cerámicas y Porcelánicos Azulejos de España

Piastrelle in Italia: la migliore 5000+ collezione di piastrelle per bagno, cucina, esterno

Tiles in Jordan: Best Ceramics & Porcelain for Floor & Wall Tiles Online

Best Floor & Wall Tiles Shop in Mexico for Bathroom, Kitchen | Shop Online

Related Post

Latest Trending Modern Design Ideas
Related Tags
Azulejos Best bathroom shower tiles Best bathroom tile Best bathroom tile flooring Best bathroom tile ideas Best Pastel blue bathroom tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel blue tile Best Pastel ceramic tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel colors tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel green bathroom tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel green tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel hexagon tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel kitchen tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel mosaic tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel pink tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel square tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel subway tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel tile Best Pastel tile background Best Pastel tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best Pastel tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles bathroom Best Pastel yellow tiles - Floor & Wall | Porcelain tiles Best subway tile bathroom Best tile backsplash Pastel Collection - black marble subway tile carreaux de céramique carrelage mural cuisine ceramics Tiles city exhibition exporter Exporter & Supplier Full Body tiles Porcelain Tiles Quartz Countertops tiles manufacturer Wood Look Ceramic Tile Wood Plank Tile Wood Tiles Floor πλακακια πλακακια δαπεδου πλακακια δαπεδου τυπου ξυλου πλακακια εξωτερικου χωρου πλακακια κουζινασ πλακακια μπανιου

We Are Ready to Assist You..

You will get a call back just in a few Minutes

Coverings Exhibition USA 2024 – Date Venue time and More Find Best Tiles Color Palette Combination with Wall & Floors Wooden Tiles Inspired by New York Homes – v1 Best Kitchen Countertop collection for 2024!